MPN: DC002B-1.3WH  |  SKU: DC002B-1.3WH  | 67 views
MOQ: 1,000 pcs
Price: Contact for Price
Technical Documents & Drawings
Specifications
WS 12V 2A small electric appliance Copper, Brass, ABS 1.3mm Power supply -25โ„ƒ~+70โ„ƒ 5000 times 24 months