Plugs Charging Plugs 74P06C275 DC Connectors 7.4mm*0.6mm Laptop Battery Connectors DC Power Jacks for Laptop
MPN: PP-165274-OM  |  SKU: 74P06C275  | 8 views
MOQ: 5,000 pcs
Price: Contact for Price
Technical Documents & Drawings
Specifications
Copper, Brass, PBT 7.4mm 0.6mm 30V 3A Power supply Nickel plated -25℃~+70℃ 5000 times 24 months